Katalog Meble Kalwaria powstał po aby dać państwu możliwość przeglądu niezależnych producentów mebli w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz okolicach.

Dajemy państwu do dyspozycji katalog zawierający nie tylko producentów zrzeszonych w Cechu Rzemiosła, ale również indywidualnych producentów mebli wykonujących najwyższej jakości meble, z których w całej Polsce słynie Kalwaria Zebrzydowska.Nasz portal bierze także udział w różnego rodzaju zamówieniach publicznych, zadaj zapytanie a wyślemy ci najlepsze oferty z pośród naszych producentów!


Dla użytkowników


Meble Pocztowski

Dane Firmy:
Meble Pocztowski
34-130 Kalwaria Zebrzydowska
ul. M. Konopnickej 13

Tel: 33 876 41 30
Kom: 604 774 894

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.
www.meblepocztowski.pl

Opis działalności:

Meble Pocztowski to firma która swój początek zawdzięcza tradycji Kalwaryskich mebli, których początki sięgają jeszcze 19 wieku, a meblarskie dziedzictwo jest przekazywane z ojca na syna.

Nasza pracownia istnieje od 1980 roku, ponad 30 letnie doświadczenie w produkcji mebli sprawia że są to przedmioty o niebanalnym wzornictwie, wzorowej ergonomii użytkowania oraz dbałości o szczegóły.

Aktualnie budowa marki Meble Pocztowski jest opierana na trzech podstawowych filarach, a są nimi wzornictwo, ergonomia i przede wszystkim jakość. Nie bez powodu udzielamy na nasze meble xx lat gwarancji! Realizujemy projekty niestandardowe do kuchni, salonu, łazienki a także inne, wymagające kreatywnego podejścia do wszystkich detali.

Każdy nasz projekt jest przemyślany tak aby był jak najlepiej dopasowany do twoich potrzeb. Używamy tylko najwyższej jakości oklein, płyt meblowych, okuć, osprzętu oraz lakierów od sprawdzonych dostawców.

Jesteśmy w stanie zrealizować każdy pomysł! Więc podejmij wyzwanie i pozwól nam dogonić twoją wyobraźnie!

 

Nasze wybrane realizacje:


Pełną ofertę zapraszamy na:


www.meblepocztowski.pl

© meble-kalwaria.net.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Meble Kalwaria | Producent paneli 3D