Katalog Meble Kalwaria powstał po aby dać państwu możliwość przeglądu niezależnych producentów mebli w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz okolicach.

Dajemy państwu do dyspozycji katalog zawierający nie tylko producentów zrzeszonych w Cechu Rzemiosła, ale również indywidualnych producentów mebli wykonujących najwyższej jakości meble, z których w całej Polsce słynie Kalwaria Zebrzydowska.Nasz portal bierze także udział w różnego rodzaju zamówieniach publicznych, zadaj zapytanie a wyślemy ci najlepsze oferty z pośród naszych producentów!


Dla użytkowników


Jak do nas dołączyć?

Katalog ten powstał po to aby każdy spełniający wymagania producent mebli z Kalwarii i okolic, nawet ten nie zrzeszony w Cechu Rzemiosła mógł czynie przedstawiać i promowć swoją ofertę w internecie a także budować markę MEBLE KALWARIA.

Nasze aspiracje jako katalogu nie kończą się jedynie na zaistnieniu w internecie na pierwszych pozycjach w google, mamy zamiar aspirować z reklamą kalwaryjskich mebli, i was producentów w nim zawartych jako wasz przedstawiciel. Na targach branżowych, gazetach branżowych, kampaniach ulotkowych i innych mediach dostępnych na rynku!

Dla producentów

Przygotowaliśmy atrakcyjne ceny oraz rabaty sięgające nawet 70% ceny na wybrane opcje ogłoszeń w naszym portalu oraz ofert indywidualnej reklamy! Takiej jak:

- Własny sklep internetowy

- Kampanie reklamowe google adwords

- Pozycjonowanie stron

- Kampanie ulotkowe w najwiekszych miastach w Polsce

- Wizualizacje 3D dla Państwa klientów po atrakcyjnych cenach

- I wiele wiele więcej!

Zamówienia publiczne

Jako portal meblowy będziemy występować z Państwa ofertami do instytucji zamówień publicznych, takich jak urzędy miast, szkoły, przedszkola, biblioteki itp... A także startować do przetargów prywatnych takich jak biura, restauracje, hotele itp...

Dla klientów indywidualnych

Posiadamy bogaty wybór dla indywidualnych odbiorców mebli to Ty w jednym miejscu możesz wybierać spośród wielu producentów, a także wzorów za interesującą cię cenę. W naszym katalogu zawierają się nie tyko meble, ale i podłogi, schody, boazerie i wiele innych produktów. Na naszym portalu kompleksowo wyposażysz całe mieszkanie lub dom.

Zapraszamy także inwestorów!

Dla inwestorów to doskonały portal aby zarejestrować się zupełnie za darmo i otrzymywać oferty od producentów zawartych w naszym portalu. Po najniższych cenach i w najwyższej jakości! Jako portal gwarantujemy wysoką jakość wyrobów naszych producentów jak również pochodzenie mebli! Na podrabianie i "pseudo meble kalwaryjskie" niema u nas miejsca! Bo producenci startujący w przetargach muszą przejść proces weryfikacji!

Chcesz zarezerwować miejsce w naszym katalogu?

Rezerwacje będą możliwe do wyczerpania miejsc. Od 1 marca nasz katalog oficjalnie startuje, i rozpoczynamy emisje ogłoszeń.

 

Do tego czasu nasz katalog jest nieustannie pozycjonowany, tak aby jak najszybciej zaistnieć w sieci i pierwszych miejscach w wyszukiwarkach typu google, Liveserch itp...


Zgłoszenia rezerwacji prosimy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

 

Przy rezerwacji miejsca koniecznie podaj:

Nazwę firmy, adres, telefon kontaktowy.


Pamiętaj ilość miejsc ograniczona! Im wcześniej złożysz rezerwacje tym wyżej znajdziesz się w naszym katalogu!

© meble-kalwaria.net.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Meble Kalwaria | Producent paneli 3D